رویال پلاستیک کارن

شرکت تولیدی رویال پلاستیک

ما نوآوری را به ایران می‌آوریم

پلمپ درب این محصولات به وسیله دستگاه در بند انجام می پذیرد

رویال پت کن؛ محصول شرکت رویال پلاستیک

آشنایی با محصولات پت کن تولید شرکت رویال پلاستیک

بطری‌های پت کن، نسل جدیدی از بطری‌های پلاستیکی با متریال PET و گرید غذایی به رنگ شفاف هستند. استفاده از این بطری‌ها با ظاهر بسیار شیک و مدرنی که دارند در کافه‌ها و رستوران‌ها و… همچنین مراسمات باعث جلوه دادن بیشتر به سرو انواع نوشیدنی‌های سرد بدون گاز و ولرم می‌شود.

درب فلزی پرسی محصولات رویال پت کن (Royal petcan) که به وسیله دستگاه کن سیلر (can sealer) پلمپ می‌شود باعث حمل آسان این بطری‌ها شده و دیگر نیازی به نگرانی از بابت ریختن نوشیدنی خود ندارید. درب این بطری‌ها از فلز آلومینیوم ساخته شدند و به راحتی قابل باز شدن هستند که به اصطلاح به این نوع درب‌ها، درب‌های آسان باز شو و یا (easy open) گفته می‌شود که قابلیت این را دارند تا نوشیدنی‌ها و مواد غذایی را در شرایط کاملاً بهداشتی نگه‌دارند.

لازم به ذکر است که این بطری در برابر حرارت تغییر شکل می‌دهد و مقاومت کمی در برابر نوشیدنی‌های گرم دارند؛ بنابراین عمدتاً برای نوشیدنی‌های سرد و ولرم قابل استفاده هستند.

ظروف پلاستیکی از نوع  PET (پلی‌اتیلن‌ترفتالات) در صنایع مختلف کاربرد دارند. این نوع محصولات به دلیل ویژگی‌های خاصی مانند شفافیت، سبکی، مقاومت در برابر ضربه، و قابلیت بازیافت، در صنایع مختلف از جمله بسته‌بندی مواد آشامیدنی استفاده می‌شود. این نوع ظروف به عنوان یک گزینه محبوب برای بسته‌بندی نوشیدنی‌های معمولاً سرد انتخاب می‌شوند به دلیل ویژگی‌های زیر:

سبکی: پت کن (petcan) به عنوان یک ماده سبک شناخته می‌شود که اجازه حمل‌ونقل آسان و برداشت را فراهم می‌کند.

شفافیت: پت کن (petcan) شفافیت بالایی دارد که به مشتریان این امکان را می‌دهد تا محتوای داخل بطری را ببینند.

مقاومت در برابر شوک: پت کن (petcan) مقاوم در برابر ضربه است که مهم است.

تنوع فرم: پت کن‌ها (petcans) در حجم‌های متفاوت و تنوع در ظاهر قابل تولید برای مشتریان است

نوشیدنی‌های مختلفی از جمله آب، آبمیوه، و انواع نوشیدنی‌های سرد بدون گاز دیگر را می‌توان در پت کن‌ها نگهداری کرد. این بطری‌ها عمدتاً به‌عنوان یک بسته‌بندی موقت برای مصرف فوری محصولات مایع به کار می‌روند. کافه داران، از ظروف پت کن (petcan) برای بسته‌بندی آیس کافی (ice coffee)، انواع شیک‌ها، نوشیدنی‌ها، آبمیوه‌ها و دیگر نوشیدنی‌های سرد و بدون گاز استفاده می‌کنند.

درب دیگری از این بطری به تازگی موجود شده است که به درب peeloff یا همان پاره شونده مشهور هستند که قابلیت این را به شما می‌دهد تا بتوانید انواع دسرها را نیز مانند بستنی در پت کن‌ها petcans سرو کنید

در کسب و کارهایی که برای حفظ بهداشت مواد غذایی یا مایعات و حمل‌ونقل بهداشتی آنها به بسته‌بندی نیاز دارند، یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب، استفاده از دستگاه کنسیلر است. دستگاه درب بند یا کن سیلر (can sealer)، درب بطری را به گونه‌ای پلمپ می‌کند که به صورت کاملاً بدون هوا باشد. دستگاه کن سیلر (can sealer) تمام اتوماتیک دستگاهی است که می‌تواند به طور خودکار انواع قوطی‌ها و بطری‌ها را بدون دخالت دست پلمپ کند.

این دستگاه در صنایع دارویی، شیمیایی، غذایی، آشامیدنی و سایر صنایعی که نیاز به بسته‌بندی سیل شده و پلمپ محصولات خود دارند کاربرد فراوانی دارد.

ورود | ثبت نام